Podsumowanie
Podsumowanie roku, czyli co przyniósł miniony 2020 rok

Podsumowanie roku, czyli co przyniósł miniony 2020 rok

Po raz kolejny robię podsumowanie roku. Tym razem na widelec rok 2020 i to co się działo na blogu. Może tym razem mniej się działo, chociaż chciałbym, aby było o wiele więcej.

Podsumowanie roku i TOP 10 artykułów na blogu

Chciałbym przedstawić Wam jako pierwsze listę najlepszych tekstów, czyli tych miejsc, które najczęściej były czytane przez wszystkich czytelników. Poniżej lista dziesięciu najpopularniejszych wpisów, a co do liczby ile razy pojawiły się na monitorach to pozostawię w tajemnicy.

Obraz stworzony przez Gerd Altmann
Źródło: Pixabay
 1. Co się przyczyniło do podziału Polski na dzielnice przez Bolesława Krzywoustego?
 2. Sumerowie – co wiemy o nich i ich kulturze?
 3. Kim byli Burowie?
 4. Lemegeton
 5. U-boot typu 21, czyli niezła faszystowska łódź podwodna
 6. Kim był Hannibal Barkas z Kartaginy?
 7. Stosunki polsko-krzyżackie
 8. Dlaczego Jan III Sobieski pokonał Turków pod Wiedniem?
 9. Czy można zarabiać na zakupach? Czyli tekst o Cashback World
 10. Bunt antychrześcijański w Polsce

Podsumowanie roku razem z TOP 10 haseł z wyszukiwarek

Według informacji jakie uzyskałem to Nieznane frazy wyszukiwania znalazły się na najwyższym poziomie. W tym przypadku nie wiem co było dokładnie szukane. Żałuję, że tak się stało, bo chętnie bym dostosowywał treści swojego bloga do wyszukiwań. Poniżej umieszczam listę haseł, które po podsumowaniu mają najwyższą liczbę.

 1. sumerowie
 2. burowie
 3. codex gigas
 4. historyczny podzial polski dzielnicowej z 11387
 5. ubot konstrukcja
 6. amazon
 7. podział polski na dzielnice
 8. podział dzielnicowy polski w wykonaniu bolesława
 9. stosunki polsko krzyżackie od 1226 do 1466
Obraz stworzony przez Hebi B.
Źródło: Pixabay

Dalej nie podaję, bo przy kolejnych pozycjach jest o wiele więcej pojedynczych haseł i przez to też trudno by było się skupić na właściwych pozycjach.

Moja ocena 2020 roku

W roku 2020 roku w pierwszej połowie roku więcej się działo, częściej pojawiały się teksty. Niestety po wakacjach tekstów było coraz mniej, nie będę ściemniał i potwierdzę fakt, że bardziej poświęciłem się swojej rodzinie oraz pracy z powodu panującego jeszcze wirusa oraz ogłoszonej nie tylko w Polsce pandemii. Przez to też wpisy jakie miały trafić na moją część Internetu jeszcze nie zostały opublikowane, chociaż podejmowałem kilkukrotnie próby opublikowania czegokolwiek.

Obraz autorstwa Gerd Altmann
Źródło: Pixabay

Nie będę ściemniał, że początku roku spodziewałem się pisać minimum jeden tekst na miesiąc. Nie miało być to byle co, lecz coś bardziej konkretnego. Niestety w jednym momencie musiałem wziąć poprawkę, tak jak każdy z nas, na kolejne parę miesięcy, jak nie dłużej. Wiadomo, że obecnie to musimy przetrwać, aby móc rozpocząć wracanie do normalności.

Wracając do mojej twórczości (może nie radosnej, ale na pewno mojej własnej) i chciałbym podsumować, że tworząc treści na blogu to napisałem około 15250 słów na cały rok. Przeliczając to przypada niecałe 1400 słów na jeden wpis. Według mojej oceny to chciałem przedstawić Wam, drodzy czytelnicy, ciekawe materiały. Może wszystkiego nie poruszałem w jednym miejscu, ale próbowałem jak najbardziej szczegółowo przedstawić to co miałem chęć przedstawić.

Chętnie bym powrócił do 2020 roku. Z tego powodu, aby napisać więcej ciekawych artykułów oraz dać możliwość poznania ciekawych informacji. Nie śmiem twierdzić, że za każdym razem trafiałbym z tematem w ciekawe dla wszystkich informacje. Na pewno dla części z Was jest to coś ciekawego to co piszę. Wiadomo, że możecie mieć inne zdanie niż ja, z tego powodu spodziewam się, że ktoś może zostawić komentarz albo wysłać wiadomość i przekazać swoją opinię.

Moje postanowienia na rok 2021

W roku 2021 chciałbym oczywiście wrócić do częstszego pisania tekstów oraz pozostać na tym samym poziomie informacji, które przekazuję dalej. Wiadomo, że z liczbą chciałbym podnieść jeszcze jakość artykułów, które publikuję u siebie na blogu.

Obraz stworzony przez iXimus
Źródło: Pixabay

Wiem, źe z takiego postanowienia nie mogę w 100% się wywiązać. Nie tylko ja niejednokrotnie próbowałem dojść do perfekcji. Na pewno obiecuję, że będę dążył do perfekcji i dojść jak najbliżej postawionego przez siebie celu. Dla mnie nie tylko jest to wyzwanie, lecz też motywacja do zwiększenia swoich możliwości.

Podsumowanie roku 2020 już się kończy. Szkoda, że nie mam możliwości przedstawienia większej ilości ciekawych informacji jakie są związane z blogiem. Miejmy nadzieję, że w przyszłym roku podsumowując 2021 będę mógł o wiele więcej napisać.


Pod tym linkiem znajdziecie teksty do moich podsumowań roku, które do tej pory robiłem.


Dzięki Google Analytics mogłem wyciągnąć informacje na temat odwiedzin mojego bloga.