Podsumowanie
Top rzeczy na blogu, czyli podsumowanie roku 2016

Top rzeczy na blogu, czyli podsumowanie roku 2016

Trochę robię zbyt późno to podsumowanie, ale tak to wynikło. Szkoda, że nie mogłem wcześniej tego zrobić, ale pojawiły się przeróżne problemy, z którymi musiałem sobie poradzić. A blog pozostał sobie na bocznym torze. Nie przedłużając przedstawiam Wam swoje podsumowanie z dwóch kategorii.

Top tekstów, na które wchodziliście

Nie będę ściemniał ani wydłużał wstępu w tej kategorii. Sam tytuł mówi za siebie a co do zawartości to będę wprowadzał wpisy od największej liczby odsłon. Oczywiście nie będę wliczał w pokaz strony głównej bloga oraz takich elementów jak O mnie i podobnych do tego.

Czeklista
Czeklista
Autor: animatedheaven
 1. Jak powstała obecna Warszawa? – 2 038 odsłon przez cały rok,
 2. Co kryje w sobie Kodeks Gigas? – 890 odsłon,
 3. Niepełnosprawność – kiedyś i dziś – 813 odsłon,
 4. Skąd ludzie pierwotni wiedzieli jak się rozmnażać? – 781 odsłon,
 5. Japonia w II wojnie światowej – 610 odsłon,
 6. Maus, czyli największy czołg w czasie II wojnie światowej – 602 odsłon,
 7. Fortyfikacje zwane linią Maginota – 477 odsłon,
 8. Ciekawostki związane z piwem – 468 odsłon,
 9. Historia wódki – 466 odsłon,
 10. Nie ma bata na Polaka część 2 – 417 odsłon.

Widać, że kilka tematów tak naprawdę się powtarza. Sprawdziłem to w podobnym teście podsumowującym 2015 rok i część z nich też tam się pojawiła. Mogę być z tego powodu dumny, że chcecie czytać to co ja przygotowałem.

Top źródeł skąd przychodziliście

W tym zestawieniu przedstawiam Wam informacje skąd głównie przychodziliście. Oczywiście przedstawiam Wam według kolejności od największej liczby wejść.

 1. Blogbooser
 2. wyszukiwarki (np. Google, Bing)
 3. bezpośrednie wejścia na bloga
 4. Facebook
 5. reddit.om
 6. Twitter
 7. Zblogowani
 8. lifehacĸer.com
 9. motherboard.vice.com
 10. share-buttons.xyz
lornetka
Autor: stevepb

Było jeszcze o parę pozycji więcej, ale wolałem skrócić do tego co widzicie. Tak przy okazji to trudno mi było wszystkie strony przejrzeć pod względem czy to są wyszukiwarki czy też jakiś katalog stron albo coś podobnego. Jak uważacie, że któraś ze stron w końcówce powinna należeć do jakieś kategorii – np. do wyszukiwarek – to poprawię, tylko dajcie znać.

Top fraz z wyszukiwarek

Sam tytył mówi za siebie. Jakich fraz używaliście, aby odnaleźć mój blog. Tutaj będę omijał pozycje ze słowami niecenzurowanymi oraz informacje, że trudno było odczytać. Oczywiście pokazuje dziesięć pozycji według ilości wyszukiwań w oryginalnej pisowni.

A tak przy okazji ta lista jest tak naprawdę nie do końca poprawna. Chcąc ustawić po jakich słowach moje miejsce w internecie było odszukiwane mogłem przygotować tylko pewien czas wstecz od dzisiejszej daty – bez ustalenia dokładnych przedziałów czasowych.

wyszukiwarka
Autor: 422737
 1. czołg maus,
 2. historia warszawy,
 3. kodeks gigas,
 4. linia maginota,
 5. rozbria.pl,
 6. codex gigas,
 7. warszawa historia,
 8. jak powstała warszawa,
 9. biblia diabła,
 10. wódka historia.

Na chwilę obecną jest to już wszystko i było miło zebrać dla Was tą listę. Może w następnym roku będzie coś bardziej się działo i będę mógł przez to dodatkowo dorzucić do list. Mi się marzy, nie wiem jak Wam.