Share Week 2018

Niby krótkie zestawienie a może tak wiele oznaczać. Share Week to naprawdę wielkie coś.

Czym jest Share Week? I o co chodzi w tej akcji?

W 2012 roku pojawił się pierwszy post związany z Share Week autorstwa Andrzeja Tucholskiego na jego blogu. Polecał w nim innych blogerów (i nie tylko), którzy go inspirowali. W tamtym roku był to szok a społeczność blogerska zachłysnęła się. Z każdym rokiem rozpoczęło się popularyzacja tego autorskiego  Nie będę opisywał co dokładnie się działo każdego roku, ale śmiem stwierdzić, że chęć uczestniczenia od 2012 roku zgłaszało coraz więcej blogerów. Nie dziwie się tego typu działaniom, w tegorocznej edycji mam chęć uczestniczyć,

Na czym polega cała akcja związana z Share Week? A tym, że w ramach całej tej akcji blogerzy, vlogerzy i inni twórcy internetowi polecają się nawzajem – tylko i aż tyle!  Oto cała prawda.. Jak chcecie więcej się dowiedzieć to zapraszam tegorocznego źródła, gdzie możecie się dowiedzieć więcej. Nie będę się rozpisywał i zapraszam do dalszej części mojego tekstu.

Moje propozycje w Share Week 2018

Przyznaję, że w edycji Share Week 2018 uczestniczę po raz pierwszy w tym autorskim programie Andrzej Tucholskiego. Wcześniej się wzbraniałem i nikt mnie nie typował w tej akcji Teraz chciałbym jakoś to zmienić i kogoś polecić – zamiast czekać na kogoś kto mnie wreszcie poleci. Moimi propozycjami są:

Logo bloga Przygotuj się na Start
Logo bloga Przygotuj się na Start

Blog Przygotuj się na Start, który prowadzi w głównej mierze młody chłopak. Z miłą chęcią polecam zarówno blog jak i działania tego chłopaka z prostego powodu. Młody mężczyzna motywuje mnie co pewien czas do dalszego pisania na moim blogu a na jego stronie internetowej pojawiają się przeróżne lifestyle’owe i motywujące teksty. Nie wiem jakbym mógł obecnie pisać bez motywujących słów tego człowieka czy to w bezpośrednim kontakcie czy poprzez blog.

Logo Historia nauczycielką życia
Logo Historia nauczycielką życia

Kolejnym blogiem jaki polecam w Share Week 2018 jest Historia nauczycielką życia, dzięki niemu rozpocząłem myśleć trochę inaczej o historii po pewnym czasie tworzenia mojego historycznego bloga. Autor nie tylko prowadzi ten blog z kontekstu historii, ale też od strony religijnej.

Logo strony ePrzywara.pl - blog o esporcie i grach
Logo bloga ePrzywara.pl – blog o esporcie i grach

Trzecią moją propozycją jest blog ePrzywara.pl – blog o esporcie i grach. Polecam z tego powodu, że według mnie w takim zestawieniu musi być też blog pisany przez kobietę a do tego jeszcze jest to miejsce w internecie, gdzie osoba płci pięknej piszę o grach – a to zdarza się baaardzo rzadko.

Tags :