Recenzja kawy mielonej Lavazza Espresso Crema E Gusto

Tym razem publikuję czwarty i jak na razie ostatni tekst związany z recenzją kawy. Tym razem na mój blog trafia ocena kawy mielonej Lavazza Espresso Crema E Gusto.

Słowem wstępu

Jak mogliście zauważyć to na moim blogu pojawiły się już w sumie trzy wpisy związane z recenzją kaw. Nie ukrywam swojej zażyłości ze sklepem Konesso, po prostu ich polubiłem.

Kawa mielona LAVAZZA ESPRESSO CREMA E GUSTO
Kawa mielona LAVAZZA ESPRESSO CREMA E GUSTO
Źródło: Konesso

Tym wpisem chciałbym przedstawić Wam już ostatnią recenzję napoju związanego z wcześniej wspomnianym sklepem. I jest to Lavazza Espresso Crema E Gusto. Nie będę owijał w bawełnę – na chwilę obecną nie mam w planach kolejnych recenzji nie związanych z tematyką bloga. Przygotowuję inne informacje związane z tematami, które mogą Was, drodzy czytelnicy, zainteresować.

Recenzje innych na temat Lavazza Espresso Crema E Gusto

Przechodząc do standardowej recenzji robionej przeze mnie to teraz przedstawiam krótkie opinie innych. Z tego też powodu na stronie Konesso związanej z Lavazza Espresso Crema E Gusto złapałem analizę od Katarzyna, Jedlnia Letnisko:

Kawa jest bardzo dobra, aromatyczna, jest mocniejsza i bardziej intensywna od La Vazza Oro, wyczuwalna jest delikatna nuta goryczy na przemian z nutą czekoladową, bardzo ciekawy smak. kupiłam pierwszy raz tą kawę i na pewno nie ostatni. Kawę parzę w ekspresie kolbowym. Polecam 🙂

Przeszukując internet na temat innych opinii natrafiłem na stronę Ceneo. Wypowiedziało się tam kilka osób i pierwszą którą przedstawię to od LN:

Dobra kawa choć trochę za mocna dla mnie w aromacie

Natomiast napotkałem się z wypowiedzią użytkownika o nicku Gaga:

Mało aromatyczna kawa, bez kremowego smaku

Natomiast Jarek skomentował tak:

dobra mocna kawa skutecznie pobudza

Kawa mielona LAVAZZA ESPRESSO CREMA E GUSTO
Kawa mielona LAVAZZA ESPRESSO CREMA E GUSTO
Źródło: Konesso

Przeszukałem kilka stron wyników wyszukiwarki Google i jakoś nie mogłem odnaleźć konkretnych informacji związanych z ocenami innych. Zrezygnowałem z dalszych poszukiwań i podjąłem decyzję, że teraz czas na moją krytykę.

Moja ocena o Lavazza Espresso Crema E Gusto

Moja ocena kawy mielonej Lavazza Espresso Crema E Gusto jest co najwyżej średnia. Widząc logo Lavazzy spodziewałem się lepszego smaku. Pijąc tą kawę przy brązowy cukrze smak mnie zaskoczył raczej negatywnie. Po Espresso Crema E Gusto spodziewałem się smaku z minimum średniej półki a tu poczułem smak raczej z niższej półki. Dopiero zmieniając dodatek na biały cukier poczułem polepszenie smaku – a ja od pewnego czasu wolę słodzić nie białą śmiercią, lecz przerzuciłem się na inny sacharyd.

Moja ocena nie jest tylko moją subiektywną oceną, lecz jeszcze poczęstowałem kilka innych osób, które potwierdziły moją opinię – nie tylko przy brązowym cukrze, też przy białym. Z tego powodu jeśli bym miał wystawić ocenę to co najwyżej neutralną albo jak kto woli maksymalnie 4 w skali 10 punktów albo maks 3 przy 5-stopniowej skali.

 

 

Tekst powstał przy współpracy ze sklepemlogo firmy Konesso

Tags :