Podsumowanie
Krótka ankieta związana z ciągiem wpisów „Podsumowanie Historyczne”

Krótka ankieta związana z ciągiem wpisów „Podsumowanie Historyczne”

Swoim wpisem pod tytułem Podsumowanie historyczne po raz dwudziesty na blogu chciałbym zakończyć całą serię wpisów pod tytułem Podsumowanie Historyczne. Nie jest to oczywiście ostateczna decyzja, ale zanim ona się pojawi to chciałbym poznać opinię czytelników mojego bloga.

Powody zakończenia

Powodem zakończenia ciągu wpisów pod tytułem Podsumowanie Historyczne są statystyki związane z tymi tekstami. Próbuję je sprawdzać na bieżąco albo najrzadziej co drugi dzień. Wiadomo, że osoba pracująca ma różne obowiązki i czasami nie da się wszystkiego wychwycić, ale to co widzę to nie udaje mi się skupić uwagi na tekstach z tej serii przez dłuższą chwilę. Mogę być w błędzie i przez to też może być zupełnie inaczej.

kaligrafowany tekst i pióro
Autor: 422737
Licencja: CC0 Creative Commons

To co mogę zauważyć to popularność tych wpisów jest najczęściej w dniu ich publikowania. Co najczęściej się wiąże z tym, że nikt po tym nie zagląda w te podsumowania, a jeśli się zdarzają pojedyncze przypadki to na są najczęściej przypadkowe trafienia albo weryfikacja autorów artykułów, do których podałem link. Trudno jest mi stwierdzić czy ktokolwiek z Was podaje dalej Podsumowania Historyczne dalej, ale z powodu braku możliwości zorientowania się oraz sposobność zobaczenia statystyk wpisów udowadniają mi, że nie warto poświęcać więcej uwagi na takie treści w internecie. Lepiej poświęcić na inne tematy.

Ankieta, czyli głos czytelników

Drodzy czytelnicy mam do Was prośbę w takim przypadku. Jak już czytacie ten tekst to chciałbym poprosić, abyście wypełnili krótką ankietę związaną właśnie ze wspomnianym ciągiem wpisów na blogu pod tytułem Podsumownie Historyczne. Może nie jest to ważne dla Was, ale dla mnie jest w pewnym sensie istotne. Jest to na tyle ważne, bo chciałbym nie tracić czasu na coś co tak naprawdę dla większości nie jest interesujące. A chciałbym się skupić nad czymś co mogłoby przyczynić się do zwiększenia popularności ogólnie bloga oraz tekstów znajdujących się na nim.

Jak wypełnicie ankietę pod tym linkiem to będę bardzo wdzięczny. Mogę jedynie obiecać, że ogólnie pochwalę się wynikami ankiety za pewien czas, ale nie chcę przyrzec w jakiej to będzie formie.

Podziękowania
Podziękowania
Autor zdjęcia: 6072518
Licencja: CC0 Creative Commons
Źródło: Pixabay

 

 

Edit 27 grudzień 2017 roku

Powstał tekst z wynikami. Znajduje się pod tym linkiem.